neděle 11. ledna 2015

Foto – Aleš Zavoral, zakladatel a majitel Alza.cz

Aleš Zavoral je zakladatel a dosud většinový majitel největšího českého e-shopu Alza.cz. Patří do žebříčku českých miliardářů, kde s odhadovaným majetkem okolo 4.5 mld. Kč drží dvacátou pátou pozici.
Aleš Zavoral je zároveň i nejtajemnějším českým miliardářem. Jako představitel Alzy je znám spíš ukřičený zelený Alzák, než Zavoral. Ve Forbesu 12/2014 si můžete přečíst příběh Alzy, celý pěkně od začátků Zavoralova podnikání až po současnost. Háček je v tom, že příběh o Zavoralově firmě byl napsán za pomoci jeho nejbližších partnerů, ale bez účasti jeho samotného. V tomto vydání Forbesu je také napsáno, že fotku Aleše Zavorala není možné ani vygooglovat, a tak vlastně ani nevíme, jak vypadá. Zároveň je však u článku přiložena fotka, na které se Aleše Zavorala  podařilo zachytit. A to mě inspirovalo k tomu, abych situaci změnil. Koho by přece nezajímalo, jak vypadá tento mladý a nepochybně úspěšný podnikatel, u které navíc většina Čechů někdy už nakupovala a nemalá část jich u něj nakupuje dokonce pravidelně?
Proto jsem se rozhodl zde na svém blogu fotku Aleše Zavorala také zveřejnit. Fotka to není nějak extrémně kvalitní, ale pro představu o jeho vzezření jistě stačí. A fotku Aleše Zavorala by tedy již mělo být možné i vygooglovat.
Připomínám, že foto bylo nalezeno ve Forbesu 12/2014 a jeho autorkou je Martina Votrubová.

Aleš Zavoral majitel Alza.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat